BYDGOSZCZ: Kontrolerzy pobili dziewczynę [WIDEO]

  • 2.12.2017, 13:00 (aktualizacja 02.12.2017 13:08)
  • Ogłoszenia Londyn www.cooltura24.co.uk
BYDGOSZCZ: Kontrolerzy pobili dziewczynę [WIDEO] Facebook - screenshot
Skandaliczne zachowanie kontrolerów w Bydgoszczy. Czarnoskóra Amerykanka została pobita przez kontrolerów gdy nie pokazała biletu.

 

Na profilu facebookowym Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych możemy przeczytać, że pochodząca z Belize czarnoskóra Amerykanka była duszona, przyciskana kolanami do ziemi w autobusie miejskim w Bydgoszczy. 



Opowiada pasażerka, która była świadkiem ataku:
- Wsiadłam przy rondzie Grunwaldzkim. Od razu zauważyłam, że dwóch mężczyzn wykręca ręce dziewczynie, a ona próbuje się bronić i wyrwać. Panowie nie przestawali nawet wtedy, gdy ludzie w autobusie prosili, by dać jej spokój. Jedna z pań zaczęła nagrywać to zdarzenie. Ja zadzwoniłam po policję. W międzyczasie próbowaliśmy uspokoić kontrolerów. Jeden z nich odpuścił, drugi - można powiedzieć - siedział na niej i ją podduszał.



Pasażerowie wezwali policję. 
- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ta pani nie chciała okazać biletu i dlatego wywiązała się awantura - relacjonuje Onetowi to zdarzenie Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Kontrolerzy nie chcieli jej wypuścić na tym przystanku, na którym ona chciała wysiąść, tylko podjechać na inny i tam wezwać policję. Często tak robią, gdy jest problem z pasażerem. Z ich relacji wynika, że to kobieta była agresorem. Miała zacząć się szarpać, a jednego z nich uderzyć w krocze i podrapać po twarzy.

Jednak pasażerowie nie potwierdzają wersji kontrolerów. 

Przypominamy że kontrolerzy nie mają prawa używać środków przymusu wobec kontrolowanych osób. 
Mają prawo powiadomić policję, wcześniej blokując drzwi pojazdu i poczekać razem z osobą która nie chce poddać się kontroli na przyjazd policji. 


DERR


PRZECZYTAJ TAKŻE:

Wielka Brytania zapłaci Unii 50 milardów Euro za Brexit!

Sekret udanej domowej włoskiej pizzy tkwi w... kamieniu?

BREXIT: Znowu podzielą Irlandię

Ogłoszenia Londyn www.cooltura24.co.uk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Waz
Waz 6.12.2017, 16:46
*** kanary !!!
układzik
układzik 5.12.2017, 14:14
Ci mogą wszystko!!! To wręcz "mafijna" firma Gdyńska! Układzik za układzikiem, stara ich metoda - oskarżyć, nie się poszkodowany broni! Na pewno bydgoski adwokat będzie wraz z żoną bronił kanarów - bandytów, bo przecież nie pozwoli, aby firma pseudo zięcia za to odpowiadała! Ciekawe, czy ambasada będzie poszkodowanej? Inaczej - kobieta zostanie skazana! Swoją drogą "krzepę" to ma nadludzką, skoro pobiła dwóch kontrolerów !
Pasażerka
Pasażerka 4.12.2017, 15:41
W którym momencie grozilismy kontrolerom?kto szarpal? kilka osób? Stalo nas zaledwie 4osoby... pan w wieku ok70lat rzucił się na kontrolera?obskoczył go z prędkością światła; złapał za smycz wrócił na tyl i zaczął dusić a w międzyczasie zniszczył mu kurtkę??! Normalnie pulp fiction....
Wkur...
Wkur... 3.12.2017, 22:52
S***syny i nic wiecej...
ooo
ooo 3.12.2017, 22:15
Mieli rację. Nikt kto posiada ważny bilet nie ma problemu.
Kejt
Kejt 4.12.2017, 18:48
To że nie miała ważnego biletu nie upoważnia do takiego zachowania !!!
Agent
Agent 7.12.2017, 19:19
Ciekawe jak ty byś się zachował w ekstremalnej sytuacji za granicą.
Zofia
Zofia 3.12.2017, 23:37
Ale nie maja prawa siedziec i dusic kogos kto biletu nie ma! Jakby tak potraktowali pana matke, siostre, zone, corke albo kolezanke pewnie bylby pan pierwszy ktory podnosi krzyk ze tak nie wolno!!!
Luka
Luka 3.12.2017, 10:08
Mam nadzieje ze zostanie ukarany ....!!
Zuzza
Zuzza 3.12.2017, 00:01
Nie do wiary jakimi szmatami ptrafia byc polacy!!!
qazaq
qazaq 2.12.2017, 23:43
Tożaden szok .W BDG to norma :(
Ludz
Ludz 2.12.2017, 21:17
Nie płacisz za usługe to wypad! Nic w tym dziwnego.
kuba
kuba 2.12.2017, 20:41
czemu ludzie nie reaguja na takie rzeczy !!! ktos powinen podejsc i zdjac tego dziada z tej dziewczyny !! ktora pewnie nawet nie rozumiala co oni mowia
zdmikp bydgoszcz
zdmikp bydgoszcz 2.12.2017, 16:44
Kontrolerzy weszli do autobusu lini 56 na przystanku wilczak. Podrozna zajmowala miejsce siedzace na samym koncu pojazdu. Wstala, podeszla do kasownika i chciala skasowac bilet, po chwili rozmyslila sie i skierowala sie w strone wyjscia, jednak w tym samym momencie drzwi sie zamknely. Usiadla ponownie na koncu autobusu i zostala poproszona o bilet. Po chwili stwierdzila , ze dobrze wiemy, ze nie skasowala biletu i wyciagnela bilet prosta przed twarz kontrolerowi, ktory z takiej odleglosci nie mogl zobaczyc czy bilet jest skasowany. Nastepnie schowala bilet i wiecej go nie chciala okazac, byla wtedy proszona o dokument, a jesli go nie okaże, to bedzie wezwana policja na koncowy przystanek. Nastepnie podrozna chciala wyjsc, jednak kontrolerzy stali w drzwiach i jej nie wypuscili. Podrozna stanela na ostatnim siedzeniu i kopnela kontrolera prosto w krocze, nastepnie uderzyla go piescia w twarz, tak, ze rozwalila mu okulary. Po Tych dwoch uderzeniach chiala uciec z pojazdu jednak kontrolerzy zablokowali jej droge do wyjscia i podrozna zaczela krzyczec aby zwrócić uwage reszty podroznych. Zaczela sie szarpanina i wyzwiska w stronę kontrolerow, podrozna zaczela drapac kontrolera po twarzy i chciala wydlubac mu oczy. Dlatego tez kontroler popchal ja na podloge, poniewaz obawial sie o wlasne zdrowie. Gdy ludzie krzyczeli, aby ja puścić, kontroler wstal z podlogi i podrozna ponownie sie na niego rzucila. W tym czasie kilku podroznych zaczelo szarpac kontrolera, rozdarli mu kurtke i dusili smycza na ktorej mial wczesniej zawieszony identyfikator. Kontroler wczesniej kilkakrotnie prosil podroznych aby dzwonili po policje. Podczas tej szarpaniny poprosil podrozna aby usiadla i zaczekala na policje ktora jest juz wezwana. Wtedy sytuacja sie troche uspokoila, ale podrozni dalej wyzywali kontrolera i jemu grozili.
zbirek
zbirek 2.12.2017, 15:27
Ja to bym oby dwum wy*** bo bym nie wyczymal pedaly
Kazimierz
Kazimierz 2.12.2017, 15:14
To chamy , pewnie nie maja badan psychlogicznych , kto te lajzy pezymowal do pracy , a gdzie kultura ???
Dd
Dd 2.12.2017, 13:28
Szok!!!

Pozostałe