SPORT: Terminarz Igrzysk Olimpijskich PJONGCZANG 2018

  • 7.02.2018, 06:07 (aktualizacja 06.02.2018 18:45)
  • Sport Wiadomości - www.Cooltura24.co.uk
SPORT: Terminarz Igrzysk Olimpijskich PJONGCZANG 2018 www.gettyimages.co.uk
Pogrubioną czcionką starty Polaków. Godziny wg. czasu polskiego.

8 lutego (czwartek):


01:05 - Curling - turniej par mieszanych
13:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni normalnej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot)
12:05 - Curling - turniej par mieszanych

 


9 lutego (piątek):


00:35 - Curling - turniej par mieszanych
02:00 - Narciarstwo dowolne - jazda po muldach, kwalifikacje kobiet
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe (program krótki par sportowych, program krótki solistów)
03:45 - Narciarstwo dowolne - jazda po muldach, kwalifikacje mężczyzn
05:35 - Curling - turniej par mieszanych
12:00 - CEREMONIA OTWARCIA

 


10 lutego (sobota):


01:05 - Curling - turniej par mieszanych
02:00 - Snowboard – slopestyle, kwalifikacje mężczyzn
08:15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 15 kilometrów kobiet (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
11:00 - Short track - kwalifikacje 500 metrów kobiet (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska); kwalifikacje sztafety kobiet
11:10 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn – 1. i 2. przejazd (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 3000 metrów kobiet (Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska)
12:05 - Curling - turniej par mieszanych
12:15 - Biathlon - sprint kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
13:00 - Short track – 1500 metrów mężczyzn
13:35 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni normalnej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot)

 


11 lutego (niedziela):


01:05 - Curling - turniej par mieszanych
02:00 - Snowboard - slopestyle mężczyzn
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe (program krótki par tanecznych, program krótki solistek, program dowolny par sportowych)
03:00 - Narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn (Michał Kłusak)
05:30 - Snowboard - slopestyle, kwalifikacje kobiet
07:15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 30 kilometrów mężczyzn
08:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 metrów mężczyzn
10:50 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn - 3. i 4. przejazd (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
11:30 - Narciarstwo dowolne – jazda po muldach kobiet
12:05 - Curling - turniej par mieszanych
12:15 - Biathlon - sprint mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

 

 

12 lutego (poniedziałek):


01:05 - Curling - turniej par mieszanych
02:00 - Snowboard - slopestyle kobiet
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe (program dowolny par tanecznych, program dowolny solistek, program dowolny solistów)
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
05:30 - Snowboard - halfpipe, kwalifikacje kobiet
11:10 - Biathlon - bieg pościgowy kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
11:30 - Narciarstwo dowolne – jazda po muldach mężczyzn
11:50 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet – 1. i 2. przejazd (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
12:05 - Curling - turniej par mieszanych
13:00 – Biathlon - bieg pościgowy mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:30 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów kobiet (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska)
13:50 - Skoki narciarskie kobiet

 


13 lutego (wtorek):


01:05 – Curling - turniej par mieszanych (mecz o brązowy medal)
02:00 - Snowboard - halfpipe kobiet
03:30 - Narciarstwo alpejskie – kombinacja alpejska mężczyzn - zjazd
05:00 – Snowboard – halfpipe, kwalifikacje mężczyzn
07:00 - Narciarstwo alpejskie – kombinacja alpejska mężczyzn – slalom
09:30 - Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu kobiet i mężczyzn techniką klasyczną (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz , Maciej Staręga)
11:00 - Short track – kwalifikacje 1000 metrów mężczyzn, kwalifikacje sztafety mężczyzn
13:00 - Short track - 500 metrów kobiet (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11:30 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet – 3. i 4. przejazd (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn (Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański)
12:00 - Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn techniką klasyczną (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz , Maciej Staręga)
12:05 – Curling - turniej par mieszanych



14 lutego (środa):


01:05 - Curling – turniej mężczyzn
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program krótki par sportowych
02:15 - Narciarstwo alpejskie – slalom kobiet (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
02:30 - Snowboard - halfpipe mężczyzn
06:05 - Curling – turniej kobiet
07:00 - Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na normalnej skoczni (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
09:45 - Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów kobiet (Natalia Czerwonka)
12:05 - Biathlon - bieg indywidualny kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:05 - Curling - turniej mężczyzn
12:20 - Saneczkarstwo - dwójki mężczyzn (Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski)
13:10 - Hokej na lodzie mężczyzn

 


15 lutego (czwartek):


01:05 - Curling - turniej kobiet
02:00 - Skeleton mężczyzn - 1. i 2. przejazd
02:30 - Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny par sportowych
03:00 - Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn (Michał Kłusak)
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
05:30 - Snowboard - Cross mężczyzn (ew. Mateusz Ligocki)
06:05 - Curling - turniej mężczyzn
07:30 - Biegi narciarskie - bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne kobiet (kwalifikacje)
12:00 - Biathlon – bieg indywidualny mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie – 10000 metrów mężczyzn (Adrian Wielgat)
12:05 - Curling - turniej kobiet
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
13:30 - Saneczkarstwo – sztafeta

 

 

16 lutego (piątek):


01:05 - Curling - turniej mężczyzn
01:30 - Skeleton mężczyzn – 3. i 4. przejazd
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program krótki mężczyzn
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
04:15 - Snowboard - Cross kobiet (ew. Zuzanna Smykała)
06:05 - Curling - turniej kobiet
07:00 - Biegi narciarskie - 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne kobiet
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 metrów kobiet
12:05 - Curling – turniej mężczyzn
12:20 - Skeleton kobiet – 1. i 2. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
13:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot)

 


17 lutego (sobota):


01:05 - Curling - turniej kobiet
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny mężczyzn
03:00 - Narciarstwo alpejskie – supergigant kobiet
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
05:00 - Narciarstwo dowolne - slopestyle kobiet
06:05 - Curling - turniej mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
10:30 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów kobiet (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
11:00 - Short track - 1500 metrów kobiet (ew. Magdalena Warakomska); 1000 metrów mężczyzn.
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne mężczyzn (kwalifikacje)
12:05 - Curling - turniej kobiet
12:15 - Biathlon - bieg masowy kobiet (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:20 - Skeleton kobiet – 3. i 4. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
13:30 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni dużej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot)

 


18 lutego (niedziela):


01:05 - Curling - turniej mężczyzn
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn (Michał Jasiczek)
04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
05:15 - Narciarstwo dowolne – slopestyle mężczyzn
06:05 - Curling - turniej kobiet
07:15 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
12:00 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne mężczyzn
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie – wyścig drużynowy mężczyzn (kwalifikacje); 500 metrów kobiet (Natalia Czerwonka)
12:05 - Bobsleje - dwójki mężczyzn – 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
12:05 - Curling - turniej mężczyzn
12:15 - Biathlon - bieg masowy mężczyzn (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn

 


19 lutego (poniedziałek):


01:05 - Curling – turniej kobiet
01:30 - Snowboard - Big Air kobiet (kwalifikacje)
02:00 - Narciarstwo dowolne - halfpipe kobiet (kwalifikacje)
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program krótki par tanecznych (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew)
06:05 - Curling – turniej mężczyzn
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (kwalifikacje; ew. (Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska) ; 500 metrów mężczyzn (Artur Waś, Piotr Michalski, Artur Nogal)
12:05 - Curling – turniej kobiet
12:15 - Bobsleje - dwójki mężczyzn - 3. i 4. przejazd (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
13:30 - Skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski)

 

 

20 lutego (wtorek):


01:05 - Curling – turniej mężczyzn
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny par tanecznych (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)
02:30 - Narciarstwo dowolne – halfpipe kobiet
04:10 - Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
05:00 - Narciarstwo dowolne - halfpipe mężczyzn (kwalifikacje)
06:05 - Curling – turniej kobiet
08:40 - Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
11:00 - Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na dużej skoczni (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00 - Short track – kwalifikacje 1000 metrów kobiet (Magdalena Warakomska); kwalifikacje 500 metrów mężczyzn (Bartosz Konopko)
11:00 - Short track – sztafeta kobiet
12:05 - Curling – turniej mężczyzn
12:15 - Biathlon - sztafeta mieszana (reprezentacja Polski)
12:50 - Bobsleje - dwójki kobiet – 1. i 2. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
13:45 - Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

 


21 lutego (środa):


01:05 - Curling - turniej kobiet
01:30 - Snowboard - Big Air kobiet (kwalifikacje)
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
03:00 - Narciarstwo alpejskie – zjazd kobiet (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
05:15 - Narciarstwo dowolne - skicross mężczyzn
04:10 - Hokej na lodzie – ćwierćfinał mężczyzn
06:05 - Curling - turniej mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie – ćwierćfinał mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie – turniej kobiet – mecz o brązowy medal
11:00 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy techniką dowolną (ew. Maciej Staręga i Dominik Bury; ew. Sylwia Jaśkowiec i Ewelina Marcisz)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (ew. Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska) i wyścig drużynowy mężczyzn
12:05 - Curling – turniej kobiet
12:40 - Bobsleje - dwójki kobiet - 3. i 4. przejazd
13:10 - Hokej na lodzie – ćwierćfinał mężczyzn

 


22 lutego (czwartek):


01:05 - Curling – baraże kobiet i mężczyzn
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn (Michał Jasiczek)
03:30 - Narciarstwo dowolne – halfpipe mężczyzn
04:00 - Snowboard – slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski) - kwalifikacje
05:10 - Hokej na lodzie – finał turnieju kobiet
08:30 - Kombinacja norweska mężczyzn – rywalizacja drużynowa (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00 - Short track - 1000 metrów kobiet (ew. Magdalena Warakomska)
11:00 - Short track - 500 metrów mężczyzn (ew. Bartosz Konopko)
11:00 - Short track - sztafeta mężczyzn
11:20 - Kombinacja norweska mężczyzn – rywalizacja drużynowa (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
12:05 - Curling – półfinały mężczyzn
12:15 - Biathlon - sztafeta kobiet (reprezentacja Polski)

 


23 lutego (piątek):


01:30 - Snowboard - Big Air kobiet
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
03:00 - Narciarstwo alpejskie – kombinacja alpejska kobiet - supergigant (Maryna Gąsienica-Daniel)
05:15 - Narciarstwo dowolne kobiet – skicross (Karolina Riemen-Żerebecka)
06:30 - Narciarstwo alpejskie – kombinacja alpejska kobiet - slalom (Maryna Gąsienica-Daniel)
07:35 - Curling – mecz o brązowy medal mężczyzn
08:40 - Hokej na lodzie – półfinał mężczyzn
11:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)
12:05 - Curling – półfinały kobiet
12:15 - Biathlon - sztafeta mężczyzn
13:10 - Hokej na lodzie – półfinał mężczyzn

 


24 lutego (sobota):


01:30 - Bobsleje – czwórki mężczyzn – 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak)
02:00 - Snowboard – Big Air mężczyzn
03:00 - Narciarstwo alpejskie – zawody drużynowe
04:00 - Snowboard – slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski)
06:00 - Biegi narciarskie – bieg na 50 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn
07:35 - Curling – finał mężczyzn
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet (Magdalena Czyszczoń)
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki)
12:05 - Curling - mecz o brązowy medal kobiet
13:10 - Hokej na lodzie - mecz o brązowy medal mężczyzn

 


25 lutego (niedziela):


01:05 – Curling – finał kobiet
01:30 - Bobsleje – czwórki mężczyzn – 3. i 4. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak)
01:30 - Łyżwiarstwo figurowe – pokazy mistrzów
05:10 - Hokej na lodzie – finał mężczyzn
07:15 - Biegi narciarskie - bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet (Justyna Kowalczyk) FINAŁ
12.00 - CEREMONIA ZAMKNIĘCIA


Opracował Dariusz A. Zeller


 

Sport Wiadomości - www.Cooltura24.co.uk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe