Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Paweł Wszołek z golem w "polskim" meczu Championship

Paweł Wszołek strzelił gola dla QPR w meczu z Hull City. Jego trafienie nie pomogło drużynie, która przegrała na własnym stadionie 2:3. W zespole gości 74 minuty rozegrał Kamil Grosicki.

Wszołek zdobył honorową bramkę w pierwszej połowie przy stanie 2:0 dla "Tygrysów". Drużyna z Loftus Road próbowała odrobić straty w drugiej połowie, ale mecz zakończył się ich przegraną 2:3. Grosicki również zagrał w tym meczu, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym. Obaj Polacy zeszli z boiska przed końcem regulaminowego czasu gry.

Dzięki wygranej drużyna "Grosika" opuściła strefę spadkową Championship i plasuje się 19. pozycji. Z kolei piłkarze z zachodniego Londynu spadli na 11. miejsce.

W innym spotkaniu zaplecza Premier League asystę zanotował Paweł Olkowski. Jego Bolton zremisował przed własną publicznością 1:1 z Wigan.

Queens Park Rangers - Hull City 2:3 (1:2)
Bramki: Wszołek 24, Freeman 90+2 - Bowen 6, 69, Henriksen 22