Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Nadal jesteśmy w grze. Polska zremisowała z Hiszpanią!

Po przegranym meczu ze Słowacją wszyscy spodziewali się, że starcie polskiej reprezentacji z Hiszpanią będzie nie lada wyzwaniem. Był to mecz o wszystko. Lewandowski strzelił gola dla Polski w drugiej połowie, remisując z Hiszpanią 1:1.

Autor: fot. Twitter / UEFA

W pierwszej połowie gola dla reprezentacji Hiszpanii strzelił Alvaro Morata. Początkowo gol ten został uznany za spalonego. Jednak po chwili sędziowie zmienili zdanie. Do końca pierwszej połowy Hiszpanie prowadzili 0:1.

Tutaj możecie zobaczyć gola Alvaro Morata.

Nie oznacza to, że w pierwszej połowie Polacy nie przeprowadzili żadnej dobrej akcji.

W 19 minucie Robert Lewandowski spod własnego pola karnego. Wyruszył w szaleńczy bieg ku bramce przewodnika. Kapitan reprezentacji przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, zatrzymali go w końcu hiszpańscy obrońcy.

W 43 minucie Polacy mieli wielką okazję, piłkę przejął Karol Świderski, uderzył sprzed pola karnego, piłka niestety trafiła  w słupek! Piłka spadła pod nogi Roberta Lewandowskiego, który niefortunnie trafił w hiszpańskiego bramkarza.

Druga połowa zaskoczyła wszystkich. Polacy ruszyli do boju. Na barkach Roberta Lewandowskiego spoczywała presja i nadzieje całego narodu. Udało się!!! Robert Lewandowski strzelił gola dla Polski! Kapitan reprezentacji Polski wykorzystał świetne dośrodkowanie Jóźwiaka w pole karne i strzałem głową. Piłka wpadła do bramki!

Do końca obie drużyny prowadziły zaciętą walkę o zwycięstwo. Mecz zakończył się jednak remisem. Dla Polaków był to mecz o wszystko. Remis oznacza, że nadal jesteśmy w grze!