Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

SPORT

Sukces polskich kajakarek w Tokio. Polki zdobyły brązowy medal!

Polska czwórka wywalczyła brązowy medal w kajakarskiej konkurencji K-4 500 m na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Jest to zarazem 13. medal naszej reprezentacji.

07.08.2021 10:30
Dawid Tomala mistrzem olimpijskim w chodzie na 50 km. Mamy kolejne złoto!

Nad ranem mistrzem olimpijskim w chodzie na 50 km został Dawid Tomala. Jest to czwarty złoty medal jaki Polacy zdobyli na igrzyskach olimpijskich w tej konkurencji. Trzy poprzednie medale wywalczył Robert Korzeniowski. Żaden kraj nie zdobył dotychczas więcej złoty medali w chodzie na 50 km niż Polska!

06.08.2021 08:42
Polacy zdobyli złoto i brąz w rzucie młotem na igrzyskach olimpijskich!!!

Wojciech Nowicki zdobył złoty złoty medal w rzucie młotem, a Paweł Fajdek brązowy. Rzut młotem to zdecydowanie nasza dyscyplina na igrzyskach olimpijskich. Łącznie Polacy zdobyli cztery medale w rzycie młotem na igrzyskach w Tokio!

04.08.2021 20:28
Polskie żeglarki Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill zdobyły srebrny medal!

Polskie żeglarki Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill wywalczyły srebrny medal w olimpijskich regatach w klasie 470. Żeglarki w znaczący sposób zapisały się w historii polskiego żeglarstwa!

04.08.2021 20:05
Patryk Dobek zdobył brązowy medal w biegu na 800 m

W biegu na 800 m na igrzyskach olimpijskich w Tokio Patryk Dobek do metry dobiegł jako trzeci, zdobywając brązowy medal. Jest to pierwszy olimpijski krążek w jego karierze.

04.08.2021 19:47
Polscy sportowcy zdobyli aż 4 medale na Igrzyskach w Tokio!

We wtorek 3 sierpnia polska reprezentacja zdobyła na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio aż 4 medale. Wśród wyróżnionych medalem znalazły się kajakarki Karolina Naja i Anna Puławska, zapaśnik Tadeusz Michalik oraz młociarki Anita Włodarczyk i Malwina Kopron. Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal w rzucie młotem kobiet!

03.08.2021 18:58
Polacy zdobyli ZŁOTO w sztafecie mieszanej!

Reprezentacja Polski w sztafecie mieszanej dokonała rzeczy wyjątkowej! Zdobyli złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio!

31.07.2021 13:51    1
Powstaje film dokumentalny o Robercie Lewandowskim

W 2022 roku na platformie Amazon Prime Video odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim - najlepszym napastniku w historii futbolu!

31.07.2021 13:03
Fitness - Dlaczego warto praktykować pozycje balansowe-stojące?

Wiadomo od dawna, że joga jest najlepszym lekarstwem na wiele schorzeń. Praktykując pozycje balansowe rozwijamy świadomość własnego ciała.

31.07.2021 11:56
Polacy pobili rekord Europy w sztafecie mieszanej!

Reprezentacja Polski w sztafecie mieszanej dokonała rzeczy niezwykłej, nie tylko zaklasyfikowali się do kolejnego etapu igrzysk olimpijskich, którym jest finał, jednocześnie nasi rodacy pobili rekord Polski i Europy!

30.07.2021 17:56